NeeuroGalini

NeeuroGalini

“Kronik Stres sessiz bir katildir. Sadece ciddi zihinsel sağlık risklerine neden olmakla kalmaz, aynı zamanda vücudumuz için bir tehdit oluşturur. Bu nedenle stresi yönetmek, genel sağlığınızı ve zindeliğinizi sürdürmek için hayati hale gelir; ve sizin için bir çözümümüz var.

Tekniklerimiz yoğun bir şekilde araştırılır ve bilimsel olarak desteklenir – bunların tümü, aradığınız huzur duygusunu ve netliği elde etmenize yardımcı olmak için.”Dinle

Parçalarımızdaki özel ses frekansları (binaural vuruşlar), huzurlu sahnelerin sakinleştirici görselleştirmeleriyle birleştiğinde, zihninizi derin bir rahatlama durumuna sokabilir.

-         Kulaklıklar kullanıldığında, sağ ve sol kulakta çalınan farklı saf tonlu sinüs dalgaları, binaural atımlar adı verilen işitsel bir yanılsama yaratır.

-         Binoral vuruşların bir kişinin beyin dalgalarını gevşeme durumuna uyardığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Nefes almak

Nefes alma tekniklerimiz, zihni ve bedeni modüle etmek ve tüm insanınıza derin bir huzur duygusu getirmek için beynin belirli bölümlerini uyarmak için tasarlanmıştır.

-         Tek solunum seansının, kardiyovasküler-solunum fonksiyonlarında ve duygusal sağlıkta ani etkileri olduğu kanıtlanmıştır.

-         Doğru nefes almak, stressiz bir zihin durumuna neden olur ve daha iyi duygusal yönetim ve farkındalıkta gelişme sağlar.

Hareket

Ekran sizinle etkileşim halindeyken size yavaş ve kasıtlı hareketlerde rehberlik ediyoruz. Bu, odak noktanızı düzenlemenize ve içsel hisleriniz ve yakın çevreniz hakkında artan bir farkındalık uyandırmanıza yardımcı olur..

 

Klinik Psikolog-Psikoterapist Nil Bireyşoğlu Özen


WhatsApp
Hemen Ara